REKLAMA

Wasze sprawy

Remonty w spółdzielni

Opublikowano 16 lutego 2018, autor: Piotr Piotrowski

Przebudowa nawierzchni przy pasażu handlowym Osiedla na Górce w Żaganiu będzie największą tegoroczną inwestycją spółdzielni mieszkaniowej.

Inwestycja pochłonie 300 tys. zł. Mieszkańcy żagańskiego osiedla doczekają się nowego chodnika oraz schodów przy pawilonie, w którym mieści się m.in. ośrodek zdrowia, siłownia, market oaz poczta.

– Z roku na rok nawierzchnia jest w coraz gorszym stanie. Codziennie chodzą nią setki mieszkańców i myślę, że warto w końcu ją wyremontować – mówi Krzysztof Sieńko, przewodniczący rady nadzorczej spółdzielni.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 141

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »