REKLAMA

Sport

Dwie kolejki, trzy walkowery

Opublikowano 16 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Dwie kolejki iłowskiej Interligi rozegrano w weekend (9-11.02.).

16. kolejkę zaplanowano na piątek 9.02. Aż dwa mecze zakończyły się walkowerem. Trzy punkty i wynik 5:0 zapisano dla Scat, bo nie stawiła się drużyna Art-Dom Szymańscy. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Płomienia Czerna, który wygrał, bo nie zjawiła się Eureka Gozdnica.

W pozostałych spotkaniach KS Lipna pokonała Żądło Klików 9:2, a Restauracja „Pokusa” z Przewozu ograła Kwisę Trzebów 6:4.

W 17. kolejce piłkarze spotkali się już w niedzielę, 11.02.

W pierwszym meczu, Kwisa Trzebów pokonała Żądło Klików 6:1. Dla Trzebowa bramki zdobyli: Marek Pala (3), Łukasz Łukasiewicz, Bartosz Kanik, Patryk Jaworski, a honorowe trafienie dla drużyny z Klikowa zaliczył Paweł Marczenia.

Na drugie spotkanie nie dojechała ekipa KS Lipna, więc trzy punkty i wynik 5:0 zaliczono na konto Eureki Gozdnica.

 

Spotkanie na szczycie

W pojedynku lidera i wicelidera rozgrywek, drugi raz w tym sezonie górą był Scat, który pokonał Piasta Iłowa 7:6. Iłowianie gonili wynik przez całą drugą połowę, wyrównali w końcówce, ale decydującą bramkę Scat zdobył na 30 sekund przed końcem meczu. Bramki dla Scata zdobyli: Dawid Wójcik (3), Piotr Tymiński (3) i Andrzej Ciepielowski. Dla Piasta trafiali: Michał Fernezy (3), Łukasz Pasternak, Adam Klisowski, jedno trafienie było samobójcze.

Do zakończenia ligi pozostała jeszcze jedna kolejka. Wiadomo już, że zwycięży drużyna Piasta. Na podium mogą zmienić się dwa pozostałe miejsca. Obecnie drugi Scat będzie pauzował, jego miejsce może zająć drużyna Płomienia.

Napisz komentarz »