REKLAMA

Sport

Filip się rozstrzelał!

Opublikowano 16 lutego 2018, autor: Piotr Piotrowski

Aż sześć goli strzelił Filip Broszczak w meczu 13. kolejki Szprotawskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Jego Traper Chichy pokonał Nieogarnięte Pierdoły 8:4.

Nikt nie spodziewał się, że trzeci w tabeli Traper Chichy będzie miał problemy z wygraniem spotkania z Nieogarniętymi Pierdołami. Do przerwy piłkarze z Chich prowadzili 5:2, ale rywale nie zamierzali odpuścić. Do końca walczyli o korzystny wyniki. Gole dla Trapera zdobyli: Filip Broszczak 6, Grzegorz Dalecki i Paweł Rychły – po jednym, a dla Nieogarniętych Pierdół: Marcin Rodak 2, Kamil Zakrzewski i Damian Maj – po jednym. 

Lider rozgrywek, Myjnia Eco Para, pokonał 2:0 piłkarzy z Witkowa 2:0 (bramki: Damian Chodor i Łukasz Gawron).

Zawodnicy Kożuchowa – Team rozgromili z kolei Wybrzeże Klatki Schodowej 8:2 (Łukasz Cygan 3, Adrian Skołba 2, Paweł Marczewski 2, Michała Buras – Kamil Kotlecki 2). 

W ostatnim spotkaniu 13. kolejki, Wyrewolwerowani Rewolwerowcy nie dali szans Olimpii Gościeszowice, pewnie wygrywając 4:1 (Timor Kijowski 2, Tomasz Dribczak, Michał Krawczyk – Eryk Szczap).

W klasyfikacji najlepszych prowadzą ex aequo: F. Broszczak (Traper Chichy) i Damian Zięba (Witków) – obaj piłkarze mają po 25 goli. Cztery gole mniej strzelił Łukasz Cygan (Kożuchów Team). Po 18 trafień mają na koncie: Marcin Dobrzański (Myjnia Eco Para) i Michał Hamera (Kożuchów Team).

 

Napisz komentarz »