REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Ohydny seks w centrum Żar

Opublikowano 09 lutego 2018, autor: bj

Seksualny skandal w Żarach. Zwyrodnialec co najmniej od 4 lat wykorzystywał dziewczynki. Uprawiał z nimi seks, sprzedawał je innym, a filmiki sprzedawał w internecie! Szokuje fakt, że już po jego zatrzymaniu policjanci odbierają telefony od klientów – zwyrodnialców z Żar, Zielonej Góry, z Niemiec.

Wszystko wyszło na jaw, gdy do żarskiej prokuratury zgłosiła się matka dziewczynki. Opowiedziała o tym, że jej córka, w wieku 14 lat, została seksualnie wykorzystana przez 42-letniego żaranina. Wprost mówiła o gwałcie. Historia sprzed 3 lat, opowiedziana przez 17-letnią dziś dziewczynę, zrobiła wrażenie nawet na doświadczonych śledczych. Mężczyzna i jego znajoma wywieźli 14-latkę do lasu. Tam rozegrał się dramat. Najpierw w obrzydliwy sposób 14-latkę wykorzystała znajoma 42-latka. Mężczyzna nagrywał. Kobieta okrutnie się z nią zabawiała, wykorzystując różne przedmioty. Dziewczyna krwawiła. W końcu kobieta chwyciła za telefon, dziewczynkę przejął mężczyzna. Zaczął uprawiać z nią seks w każdy możliwy sposób. Kamera cały czas pracowała.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 640

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »