REKLAMA

Praca

W sklepie i na produkcji

Opublikowano 09 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Aż 50 osób do pracy w Żarach przy montażu dachów samochodowych, linii produkcyjnej, kontroli jakości rekrutuje spółka „Audit Doradztwo Personalne” z Gorzowa. Trzech kasjerów, sprzedawców potrzebnych jest do żarskiego Kauflandu. Księgową zatrudni PKS w Żarach.

Bibliotekarz i starszy referent m.in. do prowadzenia kancelarii jawnej, rozliczania poczty , aktualizacji dokumentów potrzebni są do pracy w 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej  w Żaganiu. Dwóch operatorów maszyn do pracy w Żaganiu przy gięciu i cięciu blach zatrudni firma „Geopolimer Building”.

W wojsku i hotelu

Dwóch pomocników mechanika do pracy w Lubsku rekrutuje spółka Alton Job z Wrocławia. Kierownik zakładu inwestycji i wspólnot mieszkaniowych potrzebny jest do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubsku.  Malarza proszkowego w Lubsku zatrudni firma „SMD”. Ofertę dla dwóch obuwników ma firma „W&W” z Lubska.

Łącznie 20 spawaczy do pracy na terenie powiatu żarskiego może zatrudnić spółka „Laxo Work” z Poznania. Kelner, recepcjonista znajdzie pracę w Rezydencji Janków w Iłowej. Pracownika biurowego potrzebuje piekarnia „Anters” z Jabłonowa. Ofertę dla monterów klimatyzacji i wentylacji, elektryka i hydraulika ma firma „Saling” z Grabika. Łącznie pięciu pomocników betoniarza i pracownika biurowego może zatrudnić firma „Thye Lokenberg” w Tomaszowie.

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Osoba do pracy w żarskim ZUS potrzebna jest na stanowisko ds. rozliczeń. Pięć osób do dozorowania mienia w Żaganiu i okolicach zatrudni spółka „Liberta”. Pracowników ochrony w powiecie  żarskim zatrudni „Clar System”.

Napisz komentarz »