REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Kradzione auta i 800 tys. zł w sypialni

Opublikowano 09 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Ponad 200 policjantów z pięciu województw wzięło udział w akcji zatrzymania 13 osób podejrzanych o kradzieże aut w Europie. W naszym województwie działania prowadzono w Dzikowicach, |Szprotawie i Wiechlicach.

Policjanci od roku rozpracowywali grupę, która miała zajmować się kradzieżą samochodów, włamaniami, paserstwem i ukrywaniem skradzionych samochodów nie tylko w Polsce.

Przypomnijmy, w ub. tygodniu w Regionalnej opisaliśmy, że sceny jak z filmu rozegrały się we wtorek, 30.01. nad ranem. Grupa policjantów weszła do mieszkań w Szprotawie i Wiechlicach, przeszukiwała auto-komis w Dzikowicach. Podobne czynności prowadzone jednocześnie były także w woj. dolnośląskim,wielkopolskim, kujawsko – pomorskim, małopolskim, łódzkim. Policjanci w tym samym czasie weszli do 40 mieszkań, zatrzymali 13 członków grupy w wieku 29-42 lata.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 276

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »