Znamy lidera

Opublikowano 09 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Dwie kolejki iłowskiej Interligi rozegrano w weekend (2-3.02.). Wiadomo już, że Interligę w tym sezonie wygra Piast Iłowa.

Zmagania otworzył mecz  (2.02.) ostatniej drużyny tabeli Żądła Klików z wiceliderem – ekipą Scat. Zaczęło się od razu od emocji, bo Żądło wygrało swój drugi mecz w tym sezonie i pokonało Scat 5:3. Trzeba jednak zaznaczyć, że wicelider przyjechał na spotkanie we czterech i choć prowadził do połowy 3:2, bramki w drugiej połowie strzelali już tylko piłkarze drużyny z Klikowa. Gole dla Żądła zdobyli: Bartosz Krężel (3), Paweł Marczenia i Łukasz Sobczyk. Trafienia dla Scat zaliczyli Andrzej Ciepielowski, Emmanuel Ohagwu, Krzysztof Adamczyk.

Remisem 5:5 zakończyło się spotkanie Płomienia Czerna z Restauracją „Pokusa” z Przewozu. Dla Czernej bramki zdobyli: Adrian Zarzycki(2) i Maciej Ryng (3). Gole dla „Pokusy” zaliczyli: Kacper Bartyzel (3), Piotr Klisowski i Dawid Kuliga.

Ubiegłoroczni zwycięzcy ligi Kwisa Trzebów pokonali KS Lipna 5:4. Dla Trzebowa trafiali: Mateusz Kubański (2), Bartosz Kanik (2), była też jedna bramka samobójcza. Dla Lipny bramki zdobyli: Tomasz Mielniczek, Kacper Gula, Stanisław Gilewski.

Grad goli był za to w spotkaniu Piasta Iłowa z Eureką Gozdnica. Piast wygrał 16:0. Bramki zdobyli: Breno Anderson, Sławomir Wdowiak, Michał Fernezy (wszyscy po 4), Andrzej Bagiński, jedno trafienie było samobójcze.

15. kolejkę rozegrano w niedzielę, 3.02. Restauracja „Pokusa” pokonała KS Lipna 4:3. Płomień Czerna ograł Żądło Klików 10:4.Scat wygrał z Eureką Gozdnica 11:4. Piast zwyciężył z Art-Dom Szymańscy 10:8. Dzięki obu wygranym meczom, Piast Iłowa już może się cieszyć ze zwycięstwa w tegorocznym wydaniu Interligi, choć do rozegrania pozostały jeszcze trzy kolejki.