REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Andrzej Duda, to się nie uda!

Opublikowano 02 lutego 2018, autor: nk

Prezydent Andrzej Duda do hali Szkoły Podstawowej nr 5 dotarł prawie godzinę później, niż to zaplanowano. Przywitała go demonstracja zorganizowana przez Komitet Obrony Demokracji.

Kilkudziesięciu protestujących stało na chodniku przed bramą szkoły. Skandowali przez megafon: „Przysięgałeś narodowi, a nie swemu prezesowi”, „Państwo prawa – wspólna sprawa”, „Prezydencie, przyrzekałeś, cały naród okłamałeś”, „Andrzej Duda, to się nie uda!”

– Nie podoba nam się polityka prezydenta. Protestowaliśmy przede wszystkim przeciw temu, czego się dopuścił, czyli ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego, niezaprzysiężeniu sędziów Trybunału Konstytucyjnego, co skutkuje tym, że mamy dziś tak duże kłopoty z tym Trybunałem. Po prostu prezydent nie przestrzega Konstytucji, której bronienia przysięgał – mówi Dariusz Nocek, szef lubuskiego KOD-u, który zorganizował manifestację przed szkołą.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 86

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »