REKLAMA

Aktualności, Kronika policyjna

Potrącenie na pasach

Opublikowano 02 lutego 2018, autor: bj

W 64-letnią kobietę przechodzącą przez pasy w okolicy apteki Targowej przy ul. Lotników w Żarach wjechało wczoraj rano (1.02.) porsche cayenne.

– Jechałem powoli, chwilę wcześniej odwoziłem dziecko do szkoły. Mam wrażenie, że ta pani wbiegła na przejście. Po prostu nagle zobaczyłem ją na masce. Uderzenie nie mogło być mocne. Na aucie nie ma żadnych śladów. Mam nadzieję, że się jej nic nie stało – mówi Piotr Kaczmarczyk (40 l.), kierowca porsche cayenne.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 86

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »