REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Jedno bmw na dachu, drugie ścięło drzewa

Opublikowano 02 lutego 2018, autor: Piotr Piotrowski

Dwie groźne kolizje na trasie Żagań – Nowogród Bobrzański i to w tym samym miejscu, na łuku drogi w okolicy Dobroszowa Wlk. W obu bohaterem było BMW.

Najpierw, w sobotę, 27 stycznia 30-letni kierowca bmw stracił panowanie nad autem. Wypadł z drogi i ściął kilka drzew. Nie mógł się wydostać z auta.

– Kierowca doznał zmiażdżenia ręki. Była zakleszczona między przednią szybą a deską rozdzielczą.  Na pomoc ruszyli mu inni kierowcy. Z ich relacji wynika, że po uwolnieniu, mężczyzna zdrową ręką  zadzwonił do znajomego   – mówi Mariusz Fabisiak, prezes OSP Nowogród Bobrzański, którego strażacy byli jako pierwsi na miejscu i zabezpieczyli drogę oraz wycieki z auta. – Za chwilę przyjechał znajomy gościa z bmw, kierowca vw passata. Ludzie wyczuli od niego woń alkoholu. Gdy kierowca bmw wsiadał do volkswagena, ludzie, którzy go wcześniej oswobodzili, zabrali kluczyki ze stacyjki auta i wyrzucili je do lasu. Zrobiło się zamieszanie. W międzyczasie przyjechał kolejny znajomy sprawcy kolizji, tym razem hondą. Kierowca bmw odjechał z nim, wykorzystując zamieszanie z kluczykami.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 129

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »