REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Będą palić gumę

Opublikowano 16 lutego 2018, autor: Michalina Kozarowicz

W gminie Brody działalność chce rozwinąć spalarnia opon. Czy mieszkańcy i wójt się na to zgodzą? Niektórzy wciąż wspominają gigantyczny pożar w Brożku w podobnej firmie.

Na sesji w gminie Brody pojawili się przedstawiciele firmy Marco Oil. W Zasiekach, w budynkach po starej szlifierni, chcą otworzyć spalarnię opon. Będą z nich produkować olej, gaz i sadzę. To właśnie sadza ma być głównym towarem eksportowym firmy. Dodaje się ją m.in. do produkcji kostki brukowej czy gumowych podeszew butów jako barwnik.

We wtorek (6.02) przedstawiciele firmy spotkali się z mieszkańcami Zasiek.

– Jeżeli wy nas tu nie chcecie, to nie będziemy tu prowadzić firmy. Nie potrzebujemy takich komplikacji – zapewniali na spotkaniu. – Dlatego przyszliśmy was zapytać o zdanie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 371

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »