REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pod sąd za 3 miliony podatków

Opublikowano 09 lutego 2018, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Jedni nie przychodzą do sądu, inni zmieniają zeznania. Przed żarskim sądem toczy się sprawa kilkumilionowej kontrabandy z Łęknicy.

O wprowadzanie do obrotu nielegalnych papierosów i ich sprowadzanie z zagranicy bez opłacenia podatków oskarżony jest 44-letni przedsiębiorca z Łęknicy, właściciel kilku sklepów.

Przypomnijmy. Zaczęło się w maju 2016 r., kiedy policjanci z wydziału przestępczości zorganizowanej i pogranicznicy jednocześnie pojawili się domach 44-latka, jego rodziców oraz w sklepach. To był strzał w dziesiątkę. Mundurowi znaleźli kontrabandę w Łęknicy, Chwaliszowicach i Bronowicach. Funkcjonariusze mieli z sobą psa i kamerę endoskopową, rozkręcali nawet meble, natknęli się na sprytną skrytkę  -tunel pod brodzikiem prysznica.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 590

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »