REKLAMA

Zdrowie

Dołożą do rehabilitacji

Opublikowano 02 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Od stycznia w Gozdnicy mieszkańcy nie mogą korzystać z rehabilitacji. Jedyna przychodnia została zamknięta. Burmistrz zapewnia, że gmina dołoży pieniędzy, byleby tylko ktoś przystąpił do konkursu o kontrakt, organizowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Poprzedni zakład rehabilitacji w mieście miał ważny kontrakt z NFZ do końca listopada. W nowym konkursie NFZ utrzymał stawkę 5 tys. 400 zł miesięcznie.

– Proponowaliśmy jako gmina dołożyć 1 tys. zł miesięcznie, ale nie była to dla zakładu atrakcyjna oferta. Ośrodek prowadził rokowania z NFZ i pracował jeszcze w grudniu. Potem rokowania zostały zerwane. Od stycznia rehabilitacji w mieście nie ma – potwierdza burmistrz Krzysztof Jarosz.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 165

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »