REKLAMA

Sport

Czarni sprali Iskrę

Opublikowano 02 lutego 2018, autor: Piotr Piotrowski

W pierwszym tegorocznym sparingu piłkarze Czarnych Żagań rozgromili Iskrę Małomice aż 7:1.

Czarni Żagań, piąta drużyna klasy okręgowej, podejmowali lidera klasy A, Iskrę Małomice (w sobotę, 27.01.) Wygrali podopieczni Sebastiana Horodyskiego. Po dwa gole zdobyli: Marcin Jankowski, Zbigniew Mastalerz i Krystian Chruścicki. Siódmą bramkę dołożył Janusz Szkarapat.

 – To był fajny mecz, w którym mogłem sprawdzić wszystkich swoich zawodników. Do drużyny dołączyli: Kacper Kuleczka i Krystian Wójcik – mówi S. Horodyski, szkoleniowiec Czarnych.

W sobotę, po Czarnych na Arenie grali również piłkarze czwartoligowej Sprotavii Szprotawa. Podopieczni Mieczysława Sobczaka przegrali z Odrą Nietków 1:2. Jedyną bramkę zdobył Kamil Rudak.

Piłkarze Unii Żary Kunice i Piasta Iłowa cykl sparingów rozpoczną w najbliższą sobotę, 3 lutego. Unia zagra z Relaksem Grabicie (godz. 11.00, stadion przy ul. Zwycięzców). Ciekawie zapowiada się sobotni repertuar sparingów na sztucznej murawie żagańskiej Areny. O godz. 11.00 Czarni Żagań zagrają z Odrą Bytom Odrzański, o godz. 13.00 – Piast Iłowa zmierzy się z Koroną Kożuchów, a o godz. 15.00 zaplanowano mecz Sprotavii Szprotawa z Mieszko Konotopem.

Napisz komentarz »