REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Rumiany Darek i farbowany Staszek

Opublikowano 26 stycznia 2018, autor: Piotr Piotrowski

W poniedziałek był życzliwy. Ale już w sobotę burmistrz Żagania Daniel Marchewka o swojej życzliwości zapomniał. I wylał swoje żale. Chyłkiem, w internecie.

W artykule „Uwaga, poniedziałek, burmistrz jest życzliwy!” napisaliśmy o tym, że Dzień Życzliwości jest już trochę na wyrost, bo leopardy mają opuścić Żagań. A to właśnie z tej okazji, pięć lat temu, burmistrz Daniel Marchewka ustanowił to święto.

Nic to. Tydzień temu w „Regionalnej” Marchewka życzliwie tłumaczył: – Kontekst tego dnia jest o wiele szerszy. Z roku na rok staje się czasem do refleksji nad byciem dobrym dla drugiego człowieka. To święto już nie jest związane z leopardami, tylko z nami, jako ludźmi.

I tyle burmistrzowskiej życzliwości. Nieżyczliwy Marchewka zeskanował stronę „Regionalnej” i zamieścił na Facebooku, okraszając ją mało „życzliwym” komentarzem.

Co prawda Marchewka podkreślił w nim, że wprowadzenie Dnia Życzliwości w Żaganiu było jego obietnicą wyborczą, ale dalej było niestety gorzej. Oj, nieładnie…

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 270

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »