REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

O mało nie zabił taksówkarza i Amerykanów!

Opublikowano 26 stycznia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Kierowca citroena wymusił pierwszeństwo na trasie Świętoszów – Żagań. O mało nie zabił jadącego z naprzeciwka taksówkarza, wiozącego trzech żołnierzy USA.

Do makabrycznego wypadku doszło w piątek, 19 stycznia. W rejonie wsi Łozy (gm. Żagań), jadący od strony Żagania 66-letni kierowca citroena zjechał na przeciwległy pas ruchu, wymuszając pierwszeństwo.

– Jadący z Świętoszowa w kierunku Żagania 58-letni kierowca taksówki – volkswagena passata, widząc, że citroen zajeżdża mu drogę,  ratował się, gwałtownie odbił na bok  – informuje asp. szt. Anna Kublik – Rościszewska, oficer prasowy KPP Bolesławiec. – Volkswagen uderzył w trzecie auto, w mercedesa, a następnie w drzewo.  Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Wobec sprawy zajścia, kierowcy citroena policja skieruje wniosek do sądu o ukaranie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 235

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »