REKLAMA

Aktualności, Komunikacja

Garby i zakaz parkowania

Opublikowano 26 stycznia 2018, autor: bj

Gdy były dziury, kierowcy jeździli powoli. Teraz jest równiutki asfalt, to na ul. Średniej chcą zrobić „garby”. Taki pomysł przedstawił Robert Dziadul, żarski radny.

Osobiście roznosił zaproszenia na zebranie, wrzucał do skrzynek mieszkańców ul. Średniej w Żarach.

– Miałem dużo  telefonów w tej sprawie. Mieszkańcy informują o uciążliwościach. Samochody jadą tam teraz o wiele szybciej niż przed remontem. Chodzi o odcinki ul. Średniej od strony Młynarskiej i od Szkolnej. Dlatego ludzie zwrócili się do mnie z tym pomysłem – tłumaczy radny z żarskiego Zatorza.

Na środowe (24.01.) spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2 przyszło tylko kilkoro mieszkańców. Podkreślali, że auta jeżdżą szybko, choć ulica nie jest długa i w trzech miejscach stoją znaki STOP.

– Drogę mamy piękną, równą jak stół. Tylko teraz strach o dzieci, które idą do szkoły – mówi Danuta Późniak, mieszkanka ulicy.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 169

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »