REKLAMA

Praca

W banku i na produkcji

Opublikowano 26 stycznia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Łącznie trzy osoby do pracy na poczcie przy ul. Pocztowej są potrzebne w Żarach. Zgłaszać się mogą chętni do pracy jako listonosz oraz dwie osoby do obsługi klientów. Drukarza i introligatora zatrudni żarska „Chroma”. Dwie osoby do sprzątania na pół etatu zatrudnić może agencja „Prym” z Żar. Monterzy, kontrolerzy jakości znajdą pracę w „Automotive Assemby Systems” w Żarach. Pedagoga może zatrudnić Powiatowy Dom Dziecka w Żarach. Bank Spółdzielczy z Trzebiela do siedziby w Żarach poszukuje osoby w dziale zespołu ds. sprawozdawczości i zespole produktów bankowych.

Montera urządzeń chłodniczych do pracy w Żaganiu poszukuje firma „Coldservice” z Krakowa. Kucharza, sprzedawcę do przygotowywania dań fast food i kurczaków z rożna zatrudni „Auri Expert” z Żagania. Spedytor do pracy na pół etatu potrzebny jest do firmy „Mobile 24” z Żagania. Dwóch kucharzy o pracę może pytać w pizzerni „O Sole Mio” w Żaganiu.

 

W rolnictwie i na budowie

Trzy osoby na produkcję do obsługi młyna może zatrudnić firma „Łużyckie Praliny” w Lubsku. Oferty aż dla 40 osób ma lubska „Magnolia”. Potrzebni są mechanicy maszyn i urządzeń przemysłowych oraz piekarze, cukiernicy i pracownicy produkcji. Strażnik działu ochrony zatrudni Areszt Śledczy w Lubsku.

Pracownik socjalny o pracę może pytać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Małomicach. Robotników budowlanych poszukuje Zakład Ogólnobudowlany Adama Wabno z Brzeźnicy. W Iłowej do firmy „BT Topbeton” potrzebni są kierowcy z prawem jazdy kat. C -operatorzy pompy i węzła. Stróż do ochrony mienia oraz kontroli i ważenia aut znajdzie pracę w firmie „Efarm” w Gozdnicy. Łącznie osiem osób do prowadzenia gospodarstwa rolnego i uprawy 600 ha potrzebuje firma „Archiwolta” z Gozdnicy. Operator maszyn rolniczych potrzebny jest też do Gospodarstwa Agroturystycznego M.A. Czajkowskich w Bogumiłowie.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Sklepy „CCC” w Żarach, Żaganiu i Lubsku poszukują sprzedawców.

Napisz komentarz »