REKLAMA

Praca

W szkole, sklepie i dla kierowców

Opublikowano 19 stycznia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Piekarz i cukiernik znajdą pracę w piekarni „AlMar” w Żarach. Łącznie sześciu policjantów może zatrudnić Komenda Powiatowa Policji w Żarach. W żarskim Sądzie Rejonowym poszukiwane są dwie osoby do pracy na zastępstwo na stanowisko sekretarza sądowego. Montera instalacji wodno-kanalizacyjnych poszukuje Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach. Logistyk do nadzorowania pracy magazynu potrzebny jest do żagańskiej „Galwanizerni”. Nauczyciela informatyki i technologii informacyjnej na zastępstwo potrzebuje zatrudnić Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu. Instruktor nauki jazdy o pracę może pytać w Szkole „Delta” z Żagania. Fryzjer znajdzie pracę w żagańskim salonie „Jesteś piękna”.

Do banku i piekarni

Specjalista ds. kadr i płac znajdzie pracę w lubskiej „Magnolii”. Sprzedawca potrzebny jest do hurtowni „IKA” w Lubsku. Doradca klienta potrzebny jest do pracy na pół etatu w banku Credit Agricole w Lubsku. Kierowca samochodu ciężarkowego do jazdy na trasach Unii Europejskiej znajdzie pracę w firmie „PSC Transport” z Lubska. Osoba do prowadzenia sklepu internetowego oraz pakowania i wysyłki towaru o pracę może pytać w lubskiej firmie „Venitti”. Sprzedawca potrzebny jest w sklepie „U Ulki” w Lubsku. Ofertę dla dwóch pracowników socjalnych ma Dom Pomocy Społecznej w Miłowicach. Nauczyciel języka angielskiego w klasach gimnazjalnych i podstawowych potrzebny jest do Szkoły Podstawowej w Przecławiu. Bibliotekarza zatrudni Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie. Piekarz i cukiernik znajdą pracę w piekarni „Anters” w Jabłonowie.

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. W Żaganiu osoby do produkcji kartonowych opakowań o pracę mogą pytać w firmie „Alex”. Pracownik do obsługi biura i podpisywania ubezpieczeń potrzebny jest do firmy „Ubezpieczenia Rzeczoznawstwo” Zbigniewa Masłowskiego w Żarach.

Napisz komentarz »