REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Jeden naskarżył, drugi się wystraszył, a trzeci na lodzie

Opublikowano 19 stycznia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Już się wydawało, że to koniec historii najsłynniejszego kiosku w Żaganiu. Ale nie! Piotr Łoś po raz drugi został „banitą”. Najpierw przegonili go miejscy urzędnicy, teraz powiatowi.

O sprawie pisaliśmy wielokrotnie, między innymi w artykule pt. „Każdy chce być Łosiem” (nr 867 z 29.11.2017 r.). Po tym, jak starosta zaproponował radnemu Piotrowi Łosiowi i jego córce, że wydzierżawi im 18-metrową działkę przy ul. Kochanowskiego pod kiosk z prasą, za 144 zł miesięcznie, do redakcji zgłosił się oburzony przedsiębiorca Maciej Bartosz. Stwierdził, że również był zainteresowany dzierżawą. Na łamach „Regionalnej” żalił się, że nie został zaproszony na negocjacje, a mógł za działkę zapłacić więcej.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 199

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

Napisz komentarz »