REKLAMA

Sport

Grali we trzech

Opublikowano 19 stycznia 2018, autor: Justyna Bareła

11 kolejkę Interligi rozegrano w Iłowej w niedzielę, 14.01. Niespodzianek nie było.

Jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy Art-Dom Szymańscy i Restauracji „Pokusa” z Przewozu. Problem ze składem miała „Pokusa”, bo na rozpoczęcie przyjechało zaledwie trzech zawodników (na boisku powinno ich być pięciu). W polu grali Krzysztof Drzazgowski i Tomasz Motyl. Filip Stępień stanął w bramce i wspierał kolegów w pojedynczych akcjach w ataku. Dopiero w 10 minucie meczu do składu dołączył Kacper Bartyzel i „Pokusa” dokończyła mecz we czterech. Bartyzel strzelił trzy bramki, jedną dołożył Motyl, ale Art-Dom strzelił o jedną więcej  i wygrał 5:4. Dla Art-Domu gole zdobyli: Konrad Mazur (2), Łukasz Dobroliński, Marek Mazurkiewicz i Krzysztof Wdowiak.

Piast Iłowa pokonał Kwisę Trzebów 4:1. Dla Piasta do bramki trafiali: Mateusz Kowalski (2), Adam Klisowski, Michał Fernezy. A honorowe trafienie dla Trzebowa zaliczył Mateusz Urbański.

W najciekawszym meczu kolejki Scat pokonał KS Lipna 3:2. Gdyby Lipna wygrała, mogła przeskoczyć wiceliddera w tabeli. Dla Scata gole zdobyli: Dariusz Dziewiątak (2) i Emmanuel Ohagwu. Dla drużyny z Lipny trafiali Stanisław Gilewski i Jan Izdebski.

Na zakończenie kolejki na boisko wybiegli piłkarze Żądła Klików i Eureki Gozdnica, wynik ustalono na 4:7. Dla Żądła do bramki trafiali: Paweł Maczenia (3) i Cezary Radomirski. Gole dla drużyny z Gozdnicy zdobyli: Marcin Paszek (2), Mateusz Wątroba (2), Piotr Kleszczyński (2) i Michał Skotnicki.

Pauzowała drużyna Płomienia Czerna. Kolejne rozgrywki już w niedzielę, 21.01.

Napisz komentarz »