REKLAMA

Samorząd

Dziwne rzeczy się dzieją, czyli nagonka na burmistrza

Opublikowano 12 stycznia 2018, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Przestępcą się nie czuje, raczej niewinną ofiarą politycznej nagonki. Lech J., burmistrz Lubska, w internecie komentuje sprawę oskarżenia go o przestępstwo urzędnicze.

O politycznej nagonce i zaplanowanym działaniu pisze w internecie Lech J., burmistrz Lubska, przeciwko któremu do żarskiego sądu z końcem grudnia trafił akt oskarżenia. A w nim prokuratorzy sformułowali poważny zarzut, za który kodeks karny przewiduje nawet 10-letnią odsiadkę. Bo zdaniem śledczych, przekroczył uprawnienia, działał na szkodę interesu publicznego lub prywatnego i w dodatku zrobił to z zamiarem uzyskania korzyści majątkowej. Lech J. dał głos w tej sprawie na forum dobranych przez siebie znajomych na Facebooku.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 443

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »