REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nowy naczlenik

Opublikowano 19 stycznia 2018, autor: Justyna Bareła

Naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Żaganiu został Arkadiusz Nowacki (35 l.), który ostatnio kierował referatem egzekucji administracyjnej i pełnił rolę komornika skarbowego.

Na wniosek dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, poprzednia naczelnik Renata Pawłowicz została powołana na naczelnika US w Nowej Soli. Na jej miejsce wyznaczono A. Nowackiego.

Nowy naczelnik pochodzi z Iłowej. W US w Żaganiu pracuje od 2007 roku. Ukończył administrację na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z prawa podatkowego na Uniwersytecie Wrocławskim.

– Pracę w żagańskim urzędzie rozpocząłem tuż po studiach. Najpierw na tzw. stanowiskach pomocniczych, a od 2011 roku kierowałem referatem egzekucji administracyjnej. Pełniłem także rolę komornika skarbowego – mówi.

Rewolucji w pracy US nie zapowiada. – Nie ma takiej potrzeby. Nie zamierzam robić roszad personalnych, stanowisko zastępcy naczelnika także pozostaje bez zmian. Zasady naszej pracy są ustalone odgórnie, więc będziemy je kontynuować. Jestem też otwarty na każdą sugestię, która może się przyczynić do usprawnienia pracy urzędu. Zapraszam do kontaktu przez adres e-mail albo osobiście na dyżur w każdy poniedziałek do godz. 16:30 – mówi naczelnik.

Prywatnie A. Nowacki lubi spędzać czas aktywnie, stawia na turystykę rowerową.

Napisz komentarz »