REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Dopadną drania

Opublikowano 12 stycznia 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Trzeba nie mieć sumienia, żeby pastwić się nad samotnym bezradnym człowiekiem. Mieszkanki Tuplic mówią: – Dość! Trzeba z tym skończyć!

Kim trzeba być, by dla rozrywki dokuczać choremu człowiekowi? Obrzucać jego dom jajkami, wrzucać petardy na podwórko, niszczyć ogrodzenie…

Damian Ludwiczak ma 32 lata. Mieszka w Tuplicach. Los go nie oszczędza. Gdy kilka lat temu zmarła jego mama, mieszkał ze starszą siostrą. Niestety, zmarła w zeszłym roku. Damian został sam, a jego towarzyszami są jedynie dwa kundelki – Mały i Pikuś.

– Jestem na rencie chorobowej. Pieniędzy wystarcza mi na jedzenie i opłaty. Nie będzie mnie stać na remont domu, a boję się, że nadal będą mi wszystko niszczyć – martwi się Damian.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 261

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »