REKLAMA

Praca

W szkole, sklepie i na budowie

Opublikowano 12 stycznia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Główny księgowy potrzebny jest do Państwowej Szkoły Muzycznej w Żarach. Kierowca z prawem jazdy kat. B o pracę może pytać w żarskim Barze „Hades”. Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach zatrudni do sprzątania posesji a MOPS w Żarach – pracownika socjalnego. Osoba do sprzątania potrzebna jest w Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach. Dwóch kasjerów, sprzedawców znajdzie pracę w sklepie „U Czarnej” w Żarach. Aż piętnastu operatorów maszyn i urządzeń do przetwórstwa  tworzyw sztucznych potrzebnych jest w żarskiej spółce „Kobra”. Sześć szwaczek znajdzie pracę w firmie „Fasco” w Żarach.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej znajdzie pracę w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Żaganiu.

Kierowca i sortowacz

Dwie pielęgniarki potrzebne są w Szprotawie w Indywidualnej Praktyce Lekarza Rodzinnego Girma Kifetew. Dwie osoby do pracy na pół etatu potrzebne są do sklepu „Żabka” w Iłowej. Zespół Szkół w Wiechlicach ma ofertę dla nauczyciela języka niemieckiego w Lesznie Górnym oraz dla nauczyciela języka angielskiego. Firma „Margo-Bud” z Tomaszowa ma ofertę pracy dla brukarza. Łącznie dziesięciu sortowaczy folii przemysłowych znajdzie pracę w firmie „Eko-flex” w Szprotawie. Ofertę dla pięciu magazynierów ma firma „Consalnet” z Wiechlic. Kierowca, ślusarz, dwóch monterów rusztowań, czterech spawaczy potrzebni są do firmy „MS PICO Rusztowania” z Borowiny.

Dla niepełnosprawnych

Dwie osoby na stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji może zatrudnić ZUS w Żarach. Dwie salowe do pracy w Szprotawie i cztery do pracy w Żarach rekrutuje firma `Sanpro Consulting BPO”.

Napisz komentarz »