REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Morderco, gdzie są zwłoki mojego brata?!

Opublikowano 12 stycznia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Pyta Irmina Żołędziowska z Bukowiny Bobrzańskiej. Jej brat, 20-letni Piotr, zaginął cztery lata temu. Kobieta straciła nadzieję, że zobaczy go żywego. Twierdzi, że został zamordowany.

Piotr wyszedł z domu swojej dziewczyny w Bobrzanach w poniedziałek, 30 kwietnia 2013 r. Od tamtej pory słuch po nim zaginął. Irmina długo miała nadzieję na odnalezienie brata. W całym regionie rozklejała plakaty ze zdjęciem Piotra. Dziś jest przekonana, że jej brat został zamordowany. Do takiego tragicznego wniosku doszła po rozmowach z osobami, które widziały go jako ostatnie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 298

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

Pani Irmina zapewnia, że skorzysta z pomocy jasnowidza.

Piotrek – ok. 180 cm wzrostu, szczupły, krótkie ciemne włosy, piwne oczy, jasna karnacja. Znajomi wołali na niego „Grucha”. Wychodząc z domu, w nocy z 29 na 30 kwietnia 2013 roku miał na sobie siwą bluzę z kapturem, ciemnozieloną kurtkę w czarne paski i niebieskie spodnie dresowe. Nie zabrał ze sobą ani dokumentów, ani pieniędzy, ani telefonu. Jeśli ktoś wie, co mogło się z nim stać, może dzwonić do Irminy Żołędziowskiej (tel. 691 070 031) lub na numer policyjny 997.

 

Napisz komentarz »