REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Dyrektorka dorabia w szkole

Opublikowano 05 stycznia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Dyrektorka żagańskiego Centrum Kultury zarabia 6 tys. zł miesięcznie i dorabia sobie w szkole. Beata Tołpa pracuje jako nauczycielka w podstawówce.

Do redakcji zadzwonił oburzony czytelnik.

– Czy to prawda, że pani dyrektor dorabia sobie w Szkole Podstawowej nr 3 jako polonistka, zabierając godziny innym nauczycielom, którym brakuje ich do pełnego etatu? – pyta. – Czy pani Tołpa zarabia tak mało, że musi dorabiać do dyrektorskiej pensji? A może przychodząc do szkoły, szykuje się do przejęcia stanowiska dyrektora Trójki? A może nie sprawdza się jako szefowa Centrum Kultury? Moim zdaniem, repertuar miejskich imprez dla mieszkańców jest dość ubogi. I nie będzie u nas finału WOŚP, bo Centrum Kultury zaspało z terminami, jeśli chodzi o zgłoszenie sztabu i wolontariuszy.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 158

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »