REKLAMA

Komunikacja

Absurd goni absurd

Opublikowano 05 stycznia 2018, autor: Przemek Kaźmierski

Tadeusz Chudoba (59 l.) z Żar był zaskoczony, że na nowym parkingu przy świeżo wyremontowanej ulicy Moniuszki stoi znak informujący, że auto można pozostawić jedynie na 2 godziny. Zapytaliśmy starostę Janusza Dudojcia, o co chodzi.

Jeszcze we wtorek (2.01.) na nowym parkingu przy ul, Moniuszki (za nowym rondem, po lewej stronie, jadąc w kierunku wiaduktu) pod znakiem wisiała tabliczka, że maksymalny czas parkowania wynosi 2 godziny.

– To jakiś absurd – denerwował się Tadeusz Chudoba, mieszkaniec okolicznego osiedla, który zgłosił się do nas z tą sprawą. – Przecież po tamtej stronie drogi jest tylko łąka. Zrozumiałbym, gdyby tam były sklepy, banki czy inne instytucje, z których nagminnie korzystaliby mieszkańcy, ale tam nic nie ma – irytował się pan Tadeusz.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 175

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »