REKLAMA

Kultura, Oświata

Znowu będą kłopoty

Opublikowano 05 stycznia 2018, autor: bj

Po raz kolejny skarbówka sprawdza, czy szkoły podlegające Starostwu Powiatowemu w Żarach nie zawyżały wysokości kwot należnych im z tytułu subwencji oświatowych na uczniów. Po poprzedniej kontroli okazało się, że pobrały aż 400 tys. zł za dużo. Pieniądze za dyrektorów do ministerstwa oddać musiało starostwo.

Podczas poprzedniej kontroli skarbówka wzięła pod lupę Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy i Zespół Szkół Specjalnych w Żarach oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubsku. Tym razem kontrolerzy weszli do Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy i Zespołu Szkół Specjalnych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach. Sprawdzają kwoty pobranych przez szkoły subwencji.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 368

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »