REKLAMA

Aktualności, Komunikacja, Wasze sprawy

Albo droga, albo blokada!

Opublikowano 05 stycznia 2018, autor: Przemek Kaźmierski

Mieszkańcy Jezior Dolnych nie wierzą już w obietnice wójta i radnych Brodów. Od 12 lat czekają na remont drogi, która łączy ich miejscowość ze stolicą gminy. Żądają umieszczenia inwestycji w tegorocznym budżecie!

Ludzie z Jezior Dolnych twierdzą, że drugiej takiej okazji nie będzie, dlatego wybrali się  kilkuosobową reprezentacją na sesję Rady Gminy Brody (29.12). Czują się nabrani przez lokalne władze, bo ich droga miała być remontowana już kilka lat temu. Obiecano im to przy okazji budowy oczyszczalni ścieków, gdzie codziennie zrzucane są odpady z całej okolic przewożone beczkowozem właśnie po tej drodze.

 

Szklanki lecą ze stołów

– Jak jedzie auto, to nam lecą szklanki ze stołów, musimy łapać naczynia, żeby się nie potłukły! – mówi zdenerwowana Magdalena Głodkowska. – Tamtędy jeździ beczkowóz z odpadami i autobus szkolny, i oczywiście mieszkańcy Jezior Dolnych, Suchodołu oraz Mielna.

– Nasza miejscowość jest atrakcyjna turystycznie, ale nikt nie zechce do niej jechać po takiej drodze. Dajemy gminie wiele, a zawsze jesteśmy na szarym końcu – dodaje Ryszard Szul.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 186

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »