REKLAMA

Praca

Dla kierowców, sprzedawców i na produkcji

Opublikowano 05 stycznia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osoby do administrowania budynkami, obsługi klientów, utrzymywania porządku poszukuje Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Mieczysław Szklarz z Żar. Portier, również do prac konserwatorskich i malarskich, potrzebny jest do Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach. Konserwator – kierowca (z prawem jazdy kat. B) znajdzie pracę także w żarskim Domu Dziecka. Specjalista ds. kadr i płac znajdzie pracę w firmie „Digger” w Żarach. Łącznie sześć osób do pracy na pół etatu potrzebnych jest do Tesco w Żarach. Poszukiwani są pracownicy do obsługi kas, bistro i działu świeżej żywności. Ofertę dla dwunastu kierowców transportu krajowego i międzynarodowego ma żarski PKS. Osoby do sprzątania posesji poszukuje Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach.

 

Elektryk i pakowacz

Osoba do wprowadzania danych i fakturowania, pracownik ochrony i kasjer, sprzedawca stacji paliw potrzebni są w spółce „Simax” w Lubsku. Specjalista ds. księgowości, pracownik biurowy o zatrudnienie pytać może w lubskiej firmie „Oskar”. Elektryk, automatyk o pracę może pytać w „Industry Technologies” w Lubsku.

 Listonosz potrzebny jest do pracy w Szprotawie. Łącznie dwadzieścia osób jako pakowaczy do firmy Valuepack w Szprotawie rekrutuje agencja pracy „Emat”. Operator koparki, ładowarki potrzebny jest do pracy w Przewozie, poszukują go Lubuskie Kopalnie Surowców Mineralnych.

 

Dla niepełnosprawnych

Można znaleźć także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Pracownik socjalny potrzebny jest do Ośrodka Pomocy Społecznej w Małomicach. Osoba ds. rozliczeń znajdzie pracę w żarskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Łącznie czterech pracowników dozoru do Żar i okolic rekrutuje „RJ System” z Warszawy.

Napisz komentarz »