REKLAMA

Gospodarka

Czy to sprawiedliwe?

Opublikowano 05 stycznia 2018, autor: bj

Warto być dyrektorem albo kierownikiem w pośredniaku. Można nieźle zarobić i kilka razy w roku zainkasować extra nagrodę. Obowiązuje zasada – im większe ktoś ma wynagrodzenie, tym wyższą dostaje nagrodę.

Prawie 178 tys. zł do podziału między pracowników otrzymał pod koniec roku Powiatowy Urząd Pracy w Żarach (to kwota łącznie ze składkami). To nie pierwsze nagrody dla urzędników od bezrobocia. W październiku też dostali kasę do podziału. Wówczas było to 120 tys. zł.

W PUP zatrudnionych jest 58 osób.

– To nagroda specjalna, która została przyznana przez ministra rodziny, pracy i polityki społecznej dla urzędów pracy, które uzyskały najlepsze wskaźniki efektywności – wyjaśnia Józef Tarniowy, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Żarach.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 470

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »