REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Lewandowski wspiera WOŚP w Iłowej

Opublikowano 29 grudnia 2017, autor: jb

Od tysiąca złotych rozpocznie się licytacja koszulki Roberta Lewandowskiego podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Iłowej. Sprowadzenie koszulki trwało blisko… rok.

– Po ubiegłorocznym finale od razu przyszedł mi do głowy pomysł, żeby sprowadzić do Iłowej gadżet od wielkiej gwiazdy. A w tym momencie chyba nie ma bardziej znanego Polaka od Roberta Lewandowskiego. Próbowałem przez różne instytucje, od zespołów menadżerskich, przez pisanie informacji na portalach społecznościowych – mówi Jarosław Bareła, organizator sztabu WOŚP przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Iłowej.

-Wysłałem dziesiątki wiadomości. Od menadżerów usłyszałem tylko, że zgłoszeń po gadżety mają tak dużo, że mają przez nie zapchane skrzynki e-mail i nawet nie są w stanie odpisywać na prośby. Udało mi się dotrzeć do osoby, która miała okazję pracować z Anną Lewandowską w Monachium. Ona poprosiła o koszulkę na licytację w Iłowej – opowiada J. Bareła.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 112

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »