REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Los nie sprzyja władzy…

Opublikowano 29 grudnia 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Zmiana władzy, zamieszki i duża wygrana w totolotka. Przeczytaj, co mieszkańcom naszego regionu przyniesie nowy 2018 rok.

Gwiazdy już wiedzą, co nowy rok przyniesie mieszkańcom Żar i Żagania. Wróżka Agata Wojtaszak z Mielna specjalnie dla czytelników „Regionalnej” zdradza, co nas czeka w 2018 roku.

Czy padnie u nas wygrana w totolotka?

Na pewno padnie duża wygrana w totolotka w Żarach. Widać tu pewnego rodzaju przeznaczenie.

Kim będzie zwycięzca?

Wygrana przypadnie osobie, która ma wizję. Ta osoba nie zmarnuje pieniędzy. Nie przeje ich i nie przepije. Pieniądze pomogą zrealizować pomysł, który będzie procentował dla całego naszego społeczeństwa. 

Czy w rejonie wydarzy się jakaś katastrofa?

 Niestety tak, choć nie nazwałabym tego katastrofą.  Wydarzy się jakaś duża „bójka”, protest. Wyraźnie widać walkę, zamieszanie w jakimś dużym zbiorowisku, może chodzić też o jakieś grupowe wydarzenie, np. koncert, gdzie dojdzie do „walk”. Niestety, ktoś straci życie. 

Czy w Żarach zmieni się władza?

Tak. Zmieni się. Dojdzie do obnażenia jakiś machlojek i nadużyć dotyczących pieniędzy. Nastąpi koniec narzędziowego traktowania podwładnych. Ktoś wyrazi (jakaś grupa ludzi lub jeden człowiek) sprzeciw. Na jaw wyjdą poważne nadużycia, które zbulwersują mieszkańców.  Nastroje wybuchną. W efekcie poleci jakaś „głowa”. Ktoś wpływowy będzie musiał pożegnać się ze stanowiskiem. Dojdzie do oczyszczenia przestrzeni. Władzę w mieście przejmie ktoś bardziej przychylny miastu, kto sprawi, że miasto odżyje.

Co się zmieni w nadchodzącym roku w naszym regionie?

Nowa władza, nowe wpływy, nowe autorskie energie. Nastąpi ogromne przyśpieszenie, zacznie się dziać dużo i szybko. Czeka nas dużo zmian. Coś mocno ruszy, przyśpieszy, wręcz wybuchnie. Przyczyną i źródłem jest potrzeba zakończenia etapu jakiegoś rodzaju lepkości, uzależnienia, niemocy. Energie w powiecie zaczną eskalować, mieszać się i wybuchać. Na plus działają energie przeznaczenia, absolutu, które wprowadzą zwłaszcza Żary na nową ścieżkę zmian. Może dojść też do jakiegoś wybuchu energetycznego, który zmieni całkowicie siły i energie.

Z wróżką Agatą można się skontaktować za pomocą strony internetowej:
www.shangri-la.com.pl lub pod numerem telefonu 502 579 179, a także pod adresem e-mail: kartyklary@gmail.com

Napisz komentarz »