REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

I tak zrobimy ten zlot!

Opublikowano 22 grudnia 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Klub MC Boxer liczy już sobie ponad 30 lat. Od 16 lat organizuje zloty, które przyciągają do Lubska setki osób. Niestety. Od dwóch lat, ktoś rzuca im kłody pod nogi

„Regionalna”: Mimo przeszkód Boxer już planuje zorganizować kolejny zlot.

Robert Kościk, prezydent MC Boxer: Tak. Na przełomie maja i czerwca. Będzie to już 17 nasz zlot, organizowany w gminie Lubsko i  siódmy na zalewie Nowiniec. Niestety, od dwóch lat robi się nam pod górkę.

Kto i dlaczego nie chce, by w gminie Lubsko odbywały się wasze zloty?

Usłyszałem wprost – „Zlotu nie będzie” od dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubsku, Marii Łaskarzewskiej. To było podczas organizowania tegorocznego zlotu, który na szczęście doszedł do skutku. Już wtedy mieliśmy problem z terminem. W tym roku robi się nam problemy dosłownie od… pierwszego pisma. My jednak nie odpuszczamy. I tak zrobimy ten zlot!

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 489

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »