REKLAMA

Praca

Mechanik, nauczyciel i dozorca

Opublikowano 29 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Elektromechanik samochodowy potrzebny jest do żarskiej firmy „Raftrans”. Pięciu pracowników dozoru do pracy na terenie powiatu żagańskiego może zatrudnić spółka „Liberta NGA”. W Żaganiu Poczta Polska do pracy poszukuje dwóch listonoszy. Firma „Pro Automatic” z Katowic szuka do pracy w Żaganiu swojego przedstawiciela handlowego. Do Przedsiębiorstwa „Adam” w Żaganiu zgłaszać się kandydaci do pracy na stanowisko mechanika maszyn i urządzeń chłodniczych.

 

W policji i do fabryki

Montera-elektronika do pracy w Lubsku rekrutuje firma „Almazov” z Wrocławia. Dwóch policjantów do pracy w Lubsku poszukuje Komenda Powiatowa Policji w Żarach. Ankietera do pracy w Lubsku i Jasieniu zatrudni Urząd Statystyczny z Zielonej Góry. Do Przedszkola nr 3 w Lubsku potrzebni są nauczyciel i palacz C.O.

Technika do administrowania systemów alarmowych i kodów dostępów może zatrudnić 4. Regionalna Baza Logistyczna w Nowogrodzie Bobrzańskim. Dwóch pomocników dekarza poszukuje firma „Usługi Dekarskie Ciesielskie i Blacharskie” Bogusława Łobodziec z Guzowa. Nauczyciel doradztwa zawodowego potrzebny jest do Szkoły Podstawowej w Górzynie. Huta szkła „Stolzle” z Wymiarek prowadzi rekrutację na cztery stanowiska. Potrzebne są osoby do pracy jako specjalista ds. zaopatrzenia, specjalista ds. logistyki, kierownik zmiany oraz automatyk zmianowy (elektromonter).

 

Dla niepełnosprawnych

W ofercie pracodawców są ogłoszenia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. W żarskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych do pracy na zastępstwo potrzebna jest osoba na stanowisko ds. rozliczeń kont płatników. Łącznie pięciu pracowników dozoru do pracy w Żarach poszukuje firma „RJ-System” z Warszawy. Specjalista ds. kadr i płac o pracę może pytać w firmie „Digger” w Żarach. Lubska firma „Oskar” może zatrudnić specjalistę ds. księgowości, pracownika administracyjno-biurowego.

Napisz komentarz »