REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nie podarują aktorowi!

Opublikowano 29 grudnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Znany z serialu Klan aktor Jacek Borkowski musi tłumaczyć się w żagańskim sądzie. Jego teściowa i szwagierka z Małomic pozwały go o zniesławienie.

Poszło o rzekomą kradzież biżuterii z domu, po śmierci Magdy, żony aktora (przegrała z białaczką po zaledwie trzytygodniowej walce dwa lata temu). Borkowski zarzucił jej matce, Barbarze Gotowieckiej i jej drugiej córce, Adrianie Gotowieckiej,że przywłaszczyły sobie kosztowności. Gotowieckie, wyzwane przez aktora od „złodziejek”, o dobre imię postanowiły walczyć w sądzie. Pozwały aktora o zniesławienie.

 

Żądają przeprosin

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 423

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »