REKLAMA

Wasze sprawy, Zdrowie

Cud się stał!

Opublikowano 22 grudnia 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Mateusz spadł z łóżka, nie mógł się podnieść, tracił świadomość. Przerażeni rodzice wezwali karetkę. Pogotowie nie pomogło. Matka krzyczała przez okno za odchodzącym lekarzem. Prosiła, żeby wrócił.

Była niedziela, 17 grudnia. Z Mateuszem Ślusarskim (42 l.) było bardzo źle.

– Wezwaliśmy karetkę późno wieczorem, ok. 23, bo syn spadł z łóżka, nie mógł wstać, iść, w ogóle się poruszać. Przyjechali, ale syna do szpitala nie zabrali, bo stwierdzili, że to stary uraz – mówi roztrzęsiona Wanda Ślusarska, matka Mateusza. – Jak już wyszli i nas tak zostawili, to syn znowu upadł. Krzyczałam przez okno za lekarzem, prosiłam o pomoc, żeby wrócili. Nawet się nie odwrócił.

Kobieta nie ukrywa rozgoryczenia. – Człowiek nic nie znaczy. I nie ma różnicy, ile zrobił w swoim życiu  -płacze pani Wanda. Wujem jej syna był słynny sportowiec, Tadeusz Ślusarski.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 230

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »