REKLAMA

Sport

Nadal w czubie

Opublikowano 22 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

Po6. kolejce iłowskiej Interligi na czele tabeli nadal rządzą ekipy Piasta Iłowa i Scat, które mają już 9 punktów przewagi nad rywalami.

Niedzielne mecze (17.12.) zaczęły się od pojedynku Restauracji Pokusa przeciwko KS Lipna. Pokusa musiała uznać wyższość rywali. Choć kibice zobaczyli dużo bramek, mecz zakończył się wynikiem 7:9. Dla drużyny z Przewozu strzelali: Tomasz Wójcik (3), Patryk Erazmus (2), Kacper Bartyzel i Krzysztof Sokołowski. Dla KS Lipna do bramki trafiali: Daniel Dolecki (4), Adriano Lucas (4), Tomasz Mielniczek.

W drugim meczu drużyna Żądła Klików, która w tym sezonie nie odniosła jeszcze ani jednego zwycięstwa, zmierzyła się z Płomieniem Czerna. Klików znów musiał pogodzić się z porażką, przegrywając 1:5. Honorową bramkę dla Żądła strzelił Paweł Marczenia, a w Płomieniu strzelali: Adrian Zarzycki (2), Michał Guzewicz, Adam Drozdek, Tomasz Sztermer.

Liderzy tabeli nie zawiedli. Scat wygrał z Eureką z Gozdnicy 4:1. Dla Scata gole zdobyli: Andrzej Ciepielowski (2), Krzysztof Adamczyk (2), a dla Eureki Marcin Paszek.

Piast Iłowa ograł Art-Dom Szymańscy 13:3. Dla Piasta strzelali: Breno Anderson (5), Sławomir Wdowiak (2), Mateusz Kowalski (2), Michał Fernezy (2), Marek Skiba i Adam Klisowski. Gole w drużynie Art-Domu zdobyli: Bartosz Brzezicki (2) i Bartłomiej Stelwach.

Siódma kolejka Interligi już dziś (piątek, 22.12.) od godz. 17:00 w hali w Iłowej. Kolejną rundę zaplanowano już na środę, 27.12., wtedy też w bezpośrednim meczu zmierzą się drużyny Piasta i Scat.

Napisz komentarz »