REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Na dworzec król piechotą nie chodzi

Opublikowano 18 grudnia 2017, autor: bj

Pampersy albo pójście za górkę – to propozycja dla pasażerów żarskiego dworca autobusowego. Toalety brak.

-Jak to możliwe, że na dworcu nie ma ubikacji? Przecież czasem trzeba dłużej na autobus poczekać. Co zrobić, gdy człowieka potrzeba przyciśnie? – pyta pan Marek, czytelnik „Regionalnej”?

Rzeczywiście po przedzieleniu ścianką poczekalni w wygospodarowanym dodatkowym pomieszczeniu urządza się sklep. Wcześniej jeszcze można było ta, wejść i skorzystać. Aż do końcówki listopada, kiedy do lokalu wszedł dzierżawca i go zamknął.  Pasażerowie nie mają więc już do dostępu do wiadomego miejsca.

Do gabinetu?

Zawrzało. Ktoś tłumaczy: – Zlikwidowali toaletę dla podróżnych i zadowoleni, bo przytulą kasę za wynajem powierzchni pod Żabkę. A co z klientami, którzy naprawdę potrzebują skorzystać z toalety!?

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 218

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »