REKLAMA

Praca

W szkole, sklepie i urzędzie

Opublikowano 18 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

W Żarach oferty są w żarskim Tesco dla pracowników obsługi kas, bistro i obsługi klienta . Trzy osoby do sprzątania potrzebne są w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach. Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach zatrudni osobę do sprzątania posesji. Powiatowy Urząd Pracy w Żarach zatrudni dwóch stażystów: specjalistę ds. programów i pośrednika pracy. Osiem osób potrzebnych jest w żarskim „Mc Donald`s”. Do PKS w Żarach potrzeba trzech spedytorów.

Mechanik i pielęgniarka

Dwóch mechaników samochodowych znajdzie pracę w firmie „Staliś – Trans” w Żaganiu. W żagańskiej „Galwanizerni” o pracę może pytać elektryk, mechatronik oraz logistyk. Do biura „Kardynał&Kardynał” w Żaganiu potrzebny jest księgowy i młodszy księgowy.

 Elektryk – automatyk znajdzie pracę w „Industry Technology” w Lubsku. Pracownik myjni potrzebny jest do „Myjnia – Wulkanizacja” W. B. Gotlib w Lubsku. Pomoc kuchenna o zatrudnienie może pytać w Restauracji „Jaskółka” w Lubsku.

 Nauczyciel fizyki na zastępstwo potrzebny jest w Szkole Podstawowej w Przecławiu i Suchej Dolnej. W podstawówce w Suchej Dolnej jest także praca dla palacza C.O. Dwóch brukarzy zatrudni firma „Margo – Bud” z Tomaszowa. W Bieniowie potrzebny jest sprzedawca do sklepu „U Maja”. Trzy pielęgniarki znajdą pracę w przychodni lekarza rodzinnego Girmy Kifetew w Szprotawie. Pracownik produkcji i operator wózka widłowego znajdą pracę w firmie „Hamar” w Górzynie. Iłowska „Intra” zatrudni osobę do działu księgowego.

Dla niepełnosprawnych

Dozorca potrzebny jest do firmy „Plastbud” w Żarach. 10 pracowników ochrony do Żar i Szprotawy poszukuje agencja „Impuls”. Pracowników produkcji, zgrzewaczy może zatrudni „Produs” w Żarach.

Napisz komentarz »