REKLAMA

Sport

Święty Mikołaj jest w każdym z nas

Opublikowano 18 grudnia 2017, autor: TR

Przekonali się o tym wszyscy, którzy w piątek, 8 grudnia, zjawili się w Lubskim Domu Kultury. Hol, kawiarnia, widownia oraz kulisy pękały w szwach.

To wszystko za sprawą charytatywnego koncertu „Święty Mikołaj jest w każdym z nas”, zorganizowanego przez Niepubliczną Szkołę Podstawową oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lubsku.

Koncert rozpoczął się występami najmłodszych artystów ? dzieci z lubskich przedszkoli oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej. Publiczność podziwiała występy zespołu tanecznego Patrycji Gabrysiak oraz szkoły tańca Artura Niezgody. Na finał zaprezentowali się podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Była loteria fantowa, stoisko ze świątecznymi prezentami, a w kawiarni „Marylka” można było skosztować ciasta, a także kupić świąteczny bigos przygotowany przez klub motocyklowy NINE SIX MC POLAND.

– Uzbieraliśmy prawie 10 tys. zł. Takie koncerty mają wiele zalet, ale jedna jest najważniejsza. Pokazują, że nie jesteśmy obojętni na ludzkie potrzeby i potrafimy postępować zgodnie z filozofią Jana Pawła II – „Człowiek jest wielki nie tym, co posiada, ale tym, czym potrafi się podzielić” – podsumowała Monika Przysmak, dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej.

Beata Mytyś, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej, nie kryła, że efekt charytatywnej imprezy przerósł oczekiwania organizatorów.

Napisz komentarz »