REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Big Brother na sesji

Opublikowano 18 grudnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Żagańscy radni urządzili sobie na sesji (12.12) szopkę i nagrywali się telefonami komórkowymi.

Radny Tomasz Kwarciński zarzucił staroście, Henrykowi Janowiczowi, że kilka tygodni wcześniej uczestniczył w nielegalne rozbiórce kiosku przy ul. Kochanowskiego. Na dowód pokazał wycinek z gazety, na którym starosta pozuje przy rozebranym kiosku. – Z artykułu „Regionalnej” wynika, że to była samowola budowlana. Starosta jest organem, który powinien odpowiadać za prawidłowy tok rozbiórki. A wspiera coś, co było samowolą! – denerwował się Kwarciński.

Wtórował mu radny Zbigniew Białkowski, który zarzucił staroście, że  po wyburzeniu kiosku wydzierżawił jego właścicielowi (radnemu Piotrowi Łosiowi) 18-metrową działkę za 144 zł miesięcznie. –   Wydzierżawialiście działkę radnemu za 144 zł miesięcznie, a więc według stawki, jaką uchwalili radni na terenie Żagania, w 2006 roku. Ta uchwała już nie obowiązuje! – podkreślił Białkowski.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 398

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »