REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Kto uszkodził auto burmistrza?

Opublikowano 18 grudnia 2017, autor: bj

Nad tym głowi się policja. Poszkodowany to Andrzej Kamyszek, burmistrz Jasienia, który wraca do pracy po pobycie w szpitalu.

Andrzej Kamyszek, burmistrz Jasienia, do zdrowia wraca po tym, jak na początku listopada trafił do szpitala. Po wyjściu,pojechał na rehabilitację do ośrodka w Karpaczu.

Sąsiada nie ruszyli

Życie, jak się okazuje, trosk mu jednak nie szczędzi. – Gdy żona wróciła ode mnie z odwiedzin, zostawiła przed domem samochód – opowiada A. Kamyszek. Było to w niedzielę, 3.12., późnym wieczorem. A rano okazało się, że pozostawione na zewnątrz volvo burmistrza zostało uszkodzone, bo w tylnej szybie kombi pojawiły się dwie sporych rozmiarów dziury.  – To musiało być uderzenie przy użyciu jakiegoś ciężkiego pręta – przypuszcza burmistrz. I dodaje: – Trudno uznać tylko za chuligański wybryk, bo obok stały dwa samochody sąsiada i nikt ich nie ruszył. Uszkodzenie jest naprawione, było to związane z wydatkami, ale nie było wyjścia – kwituje.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 257

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »