REKLAMA

Samorząd

Ile mają w portfelach?

Opublikowano 18 grudnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Skarbniczka Barbara Kurowska ma aż cztery auta, do tego dom, gospodarstwo i szklarnie – wszystko za ok. 700 tys. zł. Przebił ją Wincenty Chłostowski, sekretarz gminy, który swoje niewielkie cztery kąty (49 mkw.) wraz z antresolą wycenił na blisko 420 tys. zł. Radna Alicja Trąbska swoje nieruchomości wyceniła na pół miliona złotych. Na koncie zaoszczędziła ponad 120 tys. zł. W zarobkach nikt nie przebije Marka Karolczaka. Radny jest sztygarem zmianowym w kopalni. W ubiegłym roku zarobił 178 tys. zł. Radny Przemysław Kucharzewski, nauczyciel w Zespole Szkół w Małomicach, ma trzy mieszkania. Dwa domy i blisko 380 tys. zł kredytu do spłaty ma radny Henryk Bałuczyński.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1481

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »