REKLAMA

Aktualności, Komunikacja

Znowu nie zdążyli

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Trzy razy przeciągali termin, a i tak nie wyszło. Na ul. Okrzei i Moniuszki w Żarach remonty potrwają jeszcze dłużej.

Dokładnie za tydzień gotowe miały być ul. Okrzei i Moniuszki. Tak zapewniali urzędnicy z ratusza i starostwa. Jak się okazuje, po raz kolejny, remonty się przeciągną.

– Wpłynęło do nas pismo z firmy Infrakom, która prosi o przesunięcie terminu o kilka dni. Najprawdopodobniej przychylimy się do tej prośby. Szacuję, że powinni skończyć do 20.12. Na  rozliczenie inwestycji mamy czas do końca grudnia, żeby nie stracić pozyskanej dotacji – tłumaczy Patryk Faliński, wiceburmistrz Żar.

– Na ul. Moniuszki wybieramy się z radnymi po sesji 21.12. Zakładam, że wtedy już całość będzie zamknięta – zapewnia Janusz Dudojć, starosta żarski.

Przypomnijmy. Okrzei miała być gotowa do końca sierpnia, Moniuszki – do połowy października. Potem obie firmy otrzymały zgody na przedłużenie prac do końca listopada, następnie do połowy grudnia. Czy tym razem się uda? Mieszkańcy i kierowcy będą się musieli uzbroić w cierpliwość, co nie będzie łatwe, zważywszy, że w perspektywie jest zwiększony ruch na drogach z uwagi na zbliżające się święta.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 191

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »