REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Absurd z drzewem

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: Norbert Królik

Od miesiąca w centrum Żar przy ul. Myśliwskiej zalega wyrwane z korzeniami drzewo. Powaliła je wichura. Urzędnicy twierdzą, że nie mogą go sprzątnąć.

Wichura nad Żarami przeszła pod koniec października, a do tej pory w centrum miasta zalega wyrwane z korzeniami drzewo. Jak twierdzą żarscy urzędnicy, nie można go posprzątać.

– Drzewo leży w strefie ochrony konserwatorskiej i nie można go usunąć bez zgody konserwatora. Sprawę zgłosiliśmy i czekamy na oględziny i decyzję – mówi Patryk Faliński, wiceburmistrz Żar.

Przewracające się drzewo zrobiło wyrwę w chodniku. Gałęzie sięgają balkonów bloku. Teren nie jest w żaden sposób zabezpieczony.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 115

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »