REKLAMA

Praca

W restauracji i na budowie

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osobę do sprzątania posesji może zatrudnić Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach. Fryzjera poszukuje Gabinet Kosmetyczny Alicji Widło w Żar. Mechanika samochodowego zatrudni firma „Rybiński” z Żar. Dekarz i pomocnik dekarza potrzebni są do „Dach – Serwis” w Żarach. Do żarskiej pizzerii „Da Graso” potrzebny jest kucharz. 12 spawaczy znajdzie pracę w firmie „Classic” w Żarach. Osiem osób może pytać o pracę przy obsłudze „Mc Donald`s” w Żarach. Pracownika socjalnego może zatrudnić Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarach.

Państwowa Szkoła Muzyczna z Żagania poszukuje referenta do prac kancelaryjnych i obsługi biura szkoły.  Mechanik samochodowy potrzebny jest też do firmy „Mobile24” w Żaganiu.

Do przedszkola i do sklepu

Księgowy o pracę może pytać w iłowskiej firmie „Intra”. Trzech brukarzy znajdzie pracę w FH-U Macieja Bergera w Iłowej. Do sklepu Bricomarche w Lubsku potrzebny jest sprzedawca.W Lubsku pracę znajdzie osoba do obsługi stacji paliw „Moya”.  W lubskim Przedszkolu nr 3 pracę znajdzie nauczyciel przedszkola oraz palacz C.O.

Dwóch tokarzy do pracy w Jasieniu zatrudni PHU „HIK” z Żagania. Elektromechanik potrzebny jest do firmy „Lu-Be” z Tuplic. Monterzy, kontrolerzy jakości potrzebni są do „Automotive Assembly Systems” w Mirostowicach Dolnych i Żarach.

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Spółka „Simax” z Lubska poszukuje osoby na stanowisko ochroniarza. Ofertę dla dziesięciu pracowników ochrony do pracy w Żarach i Lubsku ma „Impuls”. Dwóch osób do sprzątania biur na terenie Żar poszukuje spółka „Sanpro Consulting”. Zgrzewaczy, pracowników produkcji zatrudni „Produs” z Żar.

Napisz komentarz »