REKLAMA

Kultura, Oświata

Sportowe Mikołaje

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Już w sobotę w hali LO im. Bolesława Prusa w Żarach odbędzie się charytatywny maraton fitness dla Piotrusia i Grzesia.

Wszystkie dzieci mogą przyjść na maraton na godz. 15.00 w sobotę, 9.12. Będzie tam na nie czekać niespodzianka! A o godz. 15.30 rozpocznie się zumba kids. Dzieci wspomagają akcję symbolicznymi cegiełkami  – 5 zł.

Będą też wyjątkowe atrakcje dla dorosłych.

–  Po raz pierwszy w tym roku wychodzimy naprzeciw osobom starszym i tym, które mają jakieś problemy ze zdrowiem oraz paniom w ciąży- mówi Anna Nowakowska-Sokołowska. – Zachęcam serdecznie do udziału w zajęciach zumba gold od godz. 16.20 do 17.00

Kup cegiełkę

Cegiełki są do kupienia na zajęciach fitness u Anny Nowakowskiej-Sokołowskiej i u Dominiki Rezlerskiej. W sprawie kupna cegiełek można skontaktować się także pod numerem: 692309050. Cena cegiełek – zumba gold – 10 zł, część fitness – 20 zł, zumba fitness – 20 zł, a cały pakiet – 30 zł w przedsprzedaży, w dniu maratonu – 35 zł. Będzie też loteria fantowa, licytacje, kawiarenka z domowymi ciastami, kiermasz książek, zabawek i ozdób świątecznych oraz stoiska z kosmetykami.

– Mamy mogą przyjść z dziećmi – mówi A. Nowakowska-Sokołowska. – Podczas ich ćwiczeń zapewniamy dzieciom kącik zabawy i opiekę.

Napisz komentarz »