REKLAMA

Polityka

Nowa władza w PO

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: Norbert Królik

Lech Jurkowski został wybrany szefem Platformy Obywatelskiej w powiecie żarskim. W powiecie żagańskim wygrał Stefan Gołek.

W sobotę (2.12.) odbyły się wybory do władz regionu i powiatów w Platformie Obywatelskiej. Szefem PO w województwie lubuskim został senator Waldemar Sługocki. W powiecie żarskim wygrał Lech Jurkowski, burmistrz Lubska, a w powiecie żagańskim – Stefan Gołek, radny powiatowy.

Wybrano również delegatów do Rady Krajowej PO. Powiat żagański reprezentować będzie Anna Michalczuk, była starosta, a powiat żarski – Zofia Szarejko-Michalska, szefowa Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 150

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »